Жов

Проєкт «Професія-вчитель»

Кафедра української мови і літератури презентувала профорієнтаційно-соціальний проєкт «Професія-вчитель» до Дня працівника освіти. (керівники проєкту – В. М. Баденкова, І. А. Корнієнко), у якому взяли участь всі охочі поділитися спогадами, інформацією або просто приємними словами про свого вчителя. На сторінці кафедри у фейсбуці весь передсвятковий тиждень розміщувались відео, текстові файли та фото під хештегом #професія_вчитель. Дякуємо всім, хто долучився до нашої ініціативи підтримати благородну професію вчителя. Пишаємося педагогами, які працювали й продовжують працювати на освітянській ниві, дбаючи про навчання й виховання молодого покоління!

Представлені матеріали можна переглянути на сторінці кафедри української мови і літератури за посиланням: https://www.facebook.com/groups/1001604229969607/permalink/2028115523985134/