Вер

Трансформаційна психологічна гра «В лабіринтах смислів»

25 вересня 2020 року в Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського для студентів 217 групи спеціальності «Психологія» факультету педагогіки та психології була проведена трансформаційна психологічна гра «В лабіринтах смислів».

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби Д. С. Гулькова.

Це заняття було корисним для тих, хто відчув, що вони «зайшли в глухий кут» і колишні «шаблони» не діють, та для тих, хто прагне внутрішньої трансформації.

Учасники гри зуміли за допомогою цієї трансперсональної подорожі знайти в собі внутрішню відкритість усьому новому, щире бажання змін та готовність прийняти все як належне, як якийсь урок, який обов’язково потрібно вивчити.

Студентам заняття дуже сподобалося. Дане заняття дало можливість переосмислили деякі аспекти життя.