Жов

Трансформаційна гра «Грані 9 світів»

29 вересня 2020 року в рамках Центру психологічної служби Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського була проведена трансформаційна гра «Грані 9 світів» зі студентами 417- 517 груп спеціальності «Психологія» факультету педагогіки та психології та 328 групи спеціальності «Дошкільна освіта» факультету педагогічної та соціальної освіти.

Тренером виступив Дмитро Корольов – студент-практикант, магістр спеціальності «Соціальна робота» факультету педагогічної та соціальної освіти.

Основна мета гри – забезпечення можливостей для підвищення самооцінки, розвиток навичок саморегуляції емоційних станів (в першу чергу, тривожності) та комунікативних умінь.

Основні завдання гри:
     – Набуття на закріплення молодшими школярами навичок позитивної вербальної та невербальної комунікації.
     – Розвиток навичок експресивної виразності.
     – Розвиток уміння щиро ділитися своїми почуттями та розуміти почуття інших.
     – Розвиток взаємної підтримки, довіри, емпатії.
     – Підкріплення позитивного образу «Я».
     – Оволодіння навичками саморегуляції власного емоційного стану.

В ході психологічної гри робота учасників була спрямована на розвиток емоційно-вольової сфери, зниження рівня тривожності та формування навичок соціальної поведінки.