Жов
2020

Профорієнтаційне практичне заняття на тему «Комунікативна компетентність практичного психолога»

29 вересня 2020 року в Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського для студентів 107 групи спеціальності «Психологія» факультету педагогіки та психології було проведене профорієнтаційне практичне заняття на тему «Комунікативна компетентність практичного психолога».

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби університету Дар’я Сергіївна Гулькова.

На занятті було проаналізовано проблему формування комунікативної компетентності майбутніх психологів. Розглянуто можливості застосування тренінгових освітніх технологій як засобу формування комунікативної компетентності психологів.

Також разом зі студентами був зроблений експериментальний аналіз комунікативних якостей студентів-психологів на етапі їх професійної підготовки у виші.