Жов

Вітаємо краян з перемогою!

2 жовтня 2020 року на офіційному сайті Президента України був оприлюднений указ №418/2020 «Про присудження Державних премій України в галузі освіти 2019 року».

Серед удостоєних Державної премії в галузі освіти у номінації «Дошкільна і позашкільна освіта» за комплексну науково-прикладну роботу «Перспективність і наступність між дошкільною та початковою освітою засобами інтегрованої особистісно-орієнтованої технології в умовах Нової української школи» є представники Миколаївської області:

— Будак Валерій Дмитрович — ректор Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, доктор технічних наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України.

— Голян Людмила Павлівна — директор закладу дошкільної освіти № 139 міста Миколаєва, відмінник освіти України.

— Дячук Валентина Іванівна — директор Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 50 імені Г. Л. Дівіної Миколаївської міської ради Миколаївської області, учитель вищої категорії, учитель-методист, відмінник освіти України, кандидат педагогічних наук.

— Степанова Тетяна Михайлівна — декан факультету педагогічної та соціальної освіти Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, доктор педагогічних наук, професор.

— Якименко Світлана Іванівна — завідувач кафедри початкової освіти Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, факультет педагогічної та соціальної освіти, кандидат педагогічних наук, професор.

Вітаємо усіх з високою нагородою, бажаємо натхнення, творчих сил та нових здобутків!