Жов
2015

Вітання ректора Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського з Днем працівника освіти

Від щирого серця вітаю Вас із професійним святом – Днем працівника освіти!

Бути вчителем, викладачем – це щоденна праця, яка передбачає відданість благородній меті й наповнення духовним змістом життя кожної дитини!

Бажаємо Вам здійснення найзаповітніших мрій, щоб у Ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Нехай Вам завжди посміхається доля, на довгих стежинах життєвої ниви супроводжує віра, надія, любов і повага!

Переконаний , Ваші здібності, працьовитість, високі патріотичні почуття стануть запорукою нових успіхів, котрими пишатиметься Батьківщина.

Зі святом!

З повагою та