Жов

Кінотренінг на тему «Три сторони почуттів та відносин!»

1 жовтня 2020 року в Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського був проведений кінотренінг на тему «Три сторони почуттів та відносин!» для студентів 2 курсу факультету фізичної культури і спорту, 107 та 417 груп спеціальності «Психологія» факультету педагогіки та психології.

Тренером виступилп волонтер Центру психологічної служби Аліна Крапчіна.

Дане заняття було спрямоване на формування в учасників правильного розуміння понять «дружба», «закоханість» та «кохання».

В процесі перегляду короткометражних відео студенти набували вмінь та навичок, які допоможуть зробити правильний вибір у житті.

За допомогою вправ учасники тренінгу визначали життєві цінності та моральні принципи особистості.

Дякуємо учасникам за душевну атмосферу, чудовий настрій та бажаємо кожному відшукати у своєму серці місця для дружби, законності та кохання.