Жов

Практичне заняття на тему «Пісочна арт-терапія. В пошуках себе»

2 жовтня 2020 року зі студентами 228 групи спеціальності «Дошкільна освіта» факультету педагогічної та соціальної освіти та зі студентами 274 групи спеціальності «Історія та право» факультету педагогіки та психології Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського було проведене практичне заняття на тему «Пісочна арт-терапія. В пошуках себе».

Тренерами виступили керівник Центру психологічної служби Дар’я Сергіївна Гулькова та практикант Центру психологічної служби Анна Новікова.

В процесі заняття учасники мали змогу познайомитися з методом роботи з піском, його перевагами та недоліками, особливостями використання арт-терапевтичних засобів. Також зі студентами була проведена гра з використанням метафоричних асоціативних карт.

Заняття учасникам дуже сподобалося, особливо багатогранний вибір роботи та налагодження контакту з дітьми та заглиблення у власний внутрішній світ.