logo
Миколаївський національний
університет
іменi В.О.Сухомлинського16
Жов
2020

Конкурс для молодих дослідників та викладачів Fulbright Research and Development Program (FRDP)

     Офіс Програми академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні до 1 листопада  2020 року приймає документи на конкурс для молодих дослідників та викладачів Fulbright Research and Development Program (FRDP) на 2021-2022 академічний рік : https://fulbright.org.ua/uk/fulbright-research-and-development-program/.

     Про дослідницькі проєкти стипендіатів Програми за останні роки можна дізнатися зі сторінок фулбрайтівських вісників:  https://fulbright.org.ua/uk/library/.

     Нагадуємо, що у конкурсі  Fulbright Research and Development Program можуть брати участь особи віком до 40 років із дворічним професійним досвідом: журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій, викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук; адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ.

     До участі у конкурсі приймаються лише індивідуальні проєкти — дослідницькі та такі, що спрямовані на розробку та запровадження нових навчальних курсів, оновлення навчальних матеріалів, вивчення та оволодіння передовими методами навчання та викладання.

     Презентації програми FRDP та онлайн-консультації за участі фулбрайтівських випускників відбуватимуться щочетверга (наступні 22 жовтня).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

*

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: