Жов
2020

Звітна конференція учасників проєкту Erasmus + «Структуризація співпраці щодо аспірантських досліджень, навчання універсальних навичок та академічного письма на регіональному рівні України»

6 жовтня 2020 року в Миколаївському національному університету імені В. О. Сухомлинського відбулася звітна конференція учасників проєкту Erasmus + «Структуризація співпраці щодо аспірантських досліджень, навчання універсальних навичок та академічного письма на регіональному рівні України» / «Structuring cooperation in doctoral research, transferrable skills training, and academic writing instruction in Ukraine’s regions / DocHub» (574 064-EPP-1-2016-1-LT-EPPKA2- CBHE-SP).

Представники університетів-партнерів поділилися інформацією щодо впровадження проєкту, відкриття аспірантських шкіл та центрів DocHub та обговорили перспективу подальшого розвитку проєкту.