Жов

Онлайн-тренінг «Профілактика емоційного вигорання»

12 жовтня 2020 року був проведений онлайн-тренінг з теми «Профілактика емоційного вигорання» для педагогів Коледжу університету.

Тренерами виступили керівник Центру психологічної служби університету Дар’я Сергіївна Гулькова та практикант магістр спеціальності «Психологія» Світлана Макушева.

Професія педагога – одна із тих, у якій емоційне вигорання та синдром «професійного вигорання» є найбільш поширеними. Дуже важливим є питання вивчення особливостей виникнення, розвитку, перебігу, а головне – запобігання виникненню синдрому «професійного вигорання». Тренери ознайомили учасників із такими поняттями як «стрес» та «емоційне та професійне вигорання», їх основними причинами та симптомами, навчили створенню умов для психологічного розвантаження педагогів та надали інформацію про сучасні техніки і прийоми стабілізації емоційного стану. Психологами були надані рекомендації щодо запобігання професійного вигорання.

Цікавими були вправи «Хто Я», «Коло емоційного балансу», «Посмішка», «Лист радощів», які сприяли емоційному розвантаженню вчителів. Наприкінці кожен учасник по черзі дарував один одному позитивні емоції і побажання.