Жов

Мозковий штурм «Розвиток пізнавальних процесів»

16 жовтня 2020 року для студентів 1 курсу факультету фізичної культури та спорту Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського був проведений мозковий штурм на тему «Розвиток пізнавальних процесів», який проводили керівник Центру психологічної служби Дар’я Сергіївна Гулькова та практикантка Центру психологічної служби Марія Петрук.

Під час проведення мозкового штурму за допомогою різноманітних вправ та ігор учасники удосконалювали (розвивали) увагу, пам’ять, мислення, уяву, відчуття та сприймання, використовуючи елементи проективних методів, тілесно-орієнтованої терапії, гештальтерапії тощо.

Під час гри панувала атмосфера довіри, взаємодопомоги та творчості. Не було місця для «сухої» теорії. Засвоєння нової інформації та вдосконалення професійно важливих умінь і навичок відбувалося на практиці.