Жов

Тренінгове заняття на тему «Особистість ефективного тренера»

16 жовтня 2020 року в Центрі психологічної служби університету відбулося тренінгове заняття на тему «Особистість ефективного тренера» для студентів 217 групи спеціальності «Психологія» факультету педагогіки та психології.

Тренерами виступили керівник Центру психологічної служби Дар’я Сергіївна Гулькова та практикант Центру психологічної служби Марія Петрук.

Протягом заняття студенти мали змогу розширити свої знання щодо особистості тренера та якостей, які він має мати, а також змогли відпрацювати навички презентування тренінгу. За допомогою мозкового штурму учасники сформулювали та закріпили образ ефективного тренера.

Заняття пройшло у веселій та довірливій атмосфері.

Учасники були активними, ділилися своїми знаннями та переймали досвід проведення та створення сценарію тренінгового заняття від тренерів.