Лис
2020

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка стартував!

3 листопада 2020 року для студентів спеціальності «Українська мова і література» організовано й проведено І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка!

Відкриття заходу відбулось у Zoom-конференції, під час якої з привітальним словом до всіх учасників звернулась завідувач кафедри української мови і літератури, доктор педагогічних наук Рускуліс Л. В.

Для студентів негуманітарних спеціальностей конкурс відбувся 4 листопада 2020 року.

Модератори заходу – доценти Корнієнко І. А., Родіонова І .Г. надали студентам роз‘яснення щодо особливості участі в конкурсі в умовах дистанційного навчання.

Бажаємо всім учасникам натхнення та успіху! І нехай переможуть найсильніші!