Лис

На шляху до зіркового визнання

Дружня студентська родина і викладацький склад кафедри музичного мистецтва факультету педагогіки та психології МНУ імені В. О. Сухомлинського щиро вітає студента 557 групи спеціальності «Музичне мистецтво» Ігоря Белічко з отриманням Почесної відзнаки «Зірка культури».

Традиційно, на початку листопада, професійні діячі та аматори культури і мистецтва Миколаєва, які протягом останнього року зробили значний прорив у своїй справі, нагороджуються Почесною відзнакою «Зірка культури», започаткованою у 2017 році за ініціативи управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради.

Ігор Белічко керує народним художнім колективом – ансамблем танцю «Юність Прибужжя» Палацу творчості учнів м. Миколаєва, є засновником і хореографом колективу «Braves crew». Ігор лідер вуличних культур, активно розвиває сучасні стилі танцю на теренах Миколаєва. «Braves crew» – переможці Udance Lviv «Best Dance Show», переможці суперфіналу фестиваля «Global Talent», єдина команда в нашому місті, яка взяла участь у відбірковому етапі World of Dance HBO, продюсером телевізійної версії якого є голлівудська зірка Дженіфер Лопес. Ігорю Белічко вдалося організувати у Миколаєві цілу низку майстер-класів від топових хореографів України.

МНУ імені В. О. Сухомлинського пишається своїм студентом! Бажаємо натхнення, подальших звершень та перемог!