Лис

Посвята українських філологів у вчительську професію

06. 11. 2020 р. викладачами кафедри української мови і літератури Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського дистанційно проведено звітну конференцію з виробничої педагогічної практики студентів ІV курсу та їх урочисту Посвяту у вчительську професію.

Осмислюючи перші самостійно проведені уроки, студенти активно ділилися враженнями й аналізували набутий досвід педагогічної роботи. Після обговорення результатів практики з вітальними словами до студентів звернулися завідувач кафедри доц. Рускуліс Л. В., проф. Ситченко А. Л. та ст. викл. Мхитарян О. Д. Приємним сюрпризом для випускників стала участь у цих заходах студентів ІІ курсу, які не лише зацікавлено слухали старшокурсників, а й щиро та креативно привітали їх із першими кроками в педагогічній професії.