Лис
2020

20 листопада у Миколаєві відбулася урочиста церемонія нагородження активної, талановитої студентської молоді стипендіями Миколаївського міського голови та міської ради за підсумками 2019-2020 рр.

Пишаємось тим, що у когорті найкращих і шість студентів Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського! Ми щиро вітаємо наших студентів:

– Олександру Апуневич та Назарія Рубаняка, студентів факультету педагогіки та психології;
– Тетяну Кучеренко, студентку факультету педагогічної та соціальної освіти;
– Юлію Леусенко, студентку філологічного факультету;
– Людмилу Рєзнікову та Олену Портненко, студенток механіко-математичного факультету.

Зичимо не зупинятись на досягнутому та своїми здобутками і надалі прославляти ім’я альма-матер!

Віват, студенти! Віват, університете!