Лис

Книги у подарунок Науковій бібліотеці від козаків Одещини

За результатами роботи секцій на II Всеукраїнській науково-практичній конференції «Патріотичне виховання особистості в умовах сучасного освітнього простору: досвід, тенденції та проблеми» (12-13 листопада 2020 року, м. Миколаїв) Наукова бібліотека Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського отримала в подарунок книги від отамана-координатора Українського Буджацького козацтва Тимофєєва Валерія Яковича.

Ці книги – це 30-річний досвід впровадження та реалізації ідей козаччини та козацької педагогіки в практику діяльності козацьких організацій, громад і навчальних закладів. Відродження козацько-лицарських традицій є надзвичайно потрібною і важливою справою.

Дякуємо авторам і бажаємо творчих злетів і натхнення на нові книги!