Лис

Вітаємо з новими перемогами студентів-програмістів

Нещодавно, цієї осені, пройшов перший етап Всеукраїнської студентскої олімпіади з програмування, у якому прийняли участь 4 команди нашого університету: MNU_NewProject, MNU_Astrum, MNU_Capacity, MNU_QuickSoft.

Також в жовтні в Національному університеті кораблебудування імені адмірала С. О. Макарова відбувся Відкритий міський конкурс зі спортивного програмування «Кубок К. В. Кошкіна».

У змаганнях взяли участь понад 40 учасників з трьох країн: України, Білорусії та Німеччини. Програмісти змагалися у номінаціях: «Учень», «Студент» та «Професіонал». Для участі в конкурсі запрошувалися всі бажаючі. Взяли участь в конкурсі і студенти нашого університету. В номінації «Студент» третє місце зайняла студентка 462 групи Вікторія Демиденко.

Бажаємо всім учасникам змагань з програмування подальших успіхів!

Кафедра інформаційних технологій