Лис

Волонтерство у нашому житті

24 листопада 2020 року напередодні Всесвітнього дня Волонтера (5 грудня) викладачі кафедри спеціальної освіти факультету педагогіки та психології Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського та ГО «Обласна організація волонтерів» провели майстер-клас «Мистецтво жити разом» із залученням стекхолдерів спеціальності.

Учасників заходу привітали доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри спеціальної освіти Н. В. Савінова, голова ГО «Обласна організація волонтерів» О. І. Носенко. В ході заходу відбулася презентація роботи волонтерської групи професійного спрямування з числа студентів спеціальності «Спеціальна освіта» «Відкрите серце», а також презентація роботи волонтерських груп м. Миколаєва та області.

Свої волонтерські напрацювання представили ЗЗСО №57 імені Т. Г. Шевченка, Миколаївська гімназія №3, ГО «Намисто друзів» та інші. В межах майстер-класу відбулася презентація найкращих есе на тему «Волонтерство в моєму житті». Викладачі кафедри спеціальна освіта представили інтерактивні техніки зняття емоційної напруги, такі як: ізотерапія, колаж, фрізлайт, фотокопія, та інші.

У межах казкотерапії кожен учасник мав змогу створити власну казку. Під час проведення майстер-класу стейкхолдери спеціальності, серед яких Корніенко І. В., Корнієнко Л. Ю., Романова I. О., Липинець I. Г. та інші, висловили свою думку щодо високого рівня практичної підготовки студентів спеціальності «Спеціальна освіта (логопедія)», яку вони підвищують під час волонтерської діяльності.