Гру

3Dень

3 грудня – Всесвітній день комп’ютерної графіки або День 3D. Це свято виникло у 1998 році за задумом американської компанії Alias. Святкування забарвлені презентаціями найбільш яскравих творчих проектів в області 3D та графіки. Студенти третього та четвертого курсів спеціальності «Прикладна математика» Відокремленого структурного підрозділу «Фахового коледжу Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського», під керівництвом викладача Олексія Івановича Авраменка , долучилися до цього свята і вже вкотре відчули себе справжніми дизайнерами. Взяли участь у конкурсі на створення найкращого дизайну рекламного флаєра, присвяченого тижню знижок в інтернет-магазинах (BLACK FRIDAY та CYBER MONDAY).

Шляхом відкритого голосування серед учасників заходу було визначено, що найкращий дизайн створили студенти ТРЕТЬОГО курсу – АННА БОНДАРЕНКО та ДМИТРО САЄНКО!!!

Вітаємо наших дизайнерів і бажаємо натхнення та творчого успіху в майбутніх проєктах! Так тримати! Пишаємось вами!!!