Жов

Візит до Павлиської школи

5 жовтня 2015 року делегація викладачів і студентів – переможців конкурсу «Сухомлинський очима студентів», здійснила традиційний візит до Навчально-виховного комплексу «Павлиська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей імені В. О. Сухомлинського» у Кіровоградській області.

Традиційно студенти поклали квіти до пам’ятника Василя Олександровича та його дружини Ганни Іванівни. Гостей гостинно зустріла директор школи Валентина Федорівна та директор музею Зоя Юріївна, здійснивши разом із студентами екскурсію музейними залами.

Зустріч завершилася відвідуванням зеленого класу та саду матері. У кожного в серці залишиться назавжди приємний спогад про місце, де жив, працював, творив філософ і педагог – гуманіст із світовим ім’ям – Василь Олександрович Сухомлинський.

Фото-0282

Фото-0296