Гру

Онлайн-вікторина «Подорож в країну комп’ютерів»…

4 грудня 2020 року у Відокремленому структурному підрозділі «Фаховому коледжі Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського» відбулася онлайн-вікторина «Подорож в країну комп’ютерів», з нагоди відзначення Всесвітнього дня інформатики. Подорожували наші студенти на чолі з досвідченим капітаном МАРІНОВОЮ ВАЛЕРВЄЮ ВІТАЛІЇВНОЮ та студентським арбітром-фахівцем інформатики, ШУБІНИМ АНТОНОМ, студентом четвертого курсу спеціальності «Комп’ютерна інженерія», який був у ролі незалежного арбітра та експерта для студентів молодших курсів коледжу.

Студенти першого та другого курсів коледжу приймали активну участь у вікторині та показали свою високу обізнаність з інформатики.

Вітаємо наших переможців! Ними стали:
     ГОНЧАРОВА ОЛЬГА, студентка першого курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»
     СУЛТАНСЬКИЙ НІКІТА, студент першого курсу спеціальності «Комп’ютерна інженерія»

Вітаємо наших переможців! Бажаємо натхнення, творчого запалу та впевнено крокувати до своєї мрії! Пишаємось вами!!!