Гру

Майстер-клас «Успішна здача ЗНО з української мови – 2021»

Майстер-класи у Відокремленому структурному підрозділі «Фаховому коледжі Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського» від викладачів-предметників стали доброю традицією. Під час карантину не гаємо часу даремно, а готуємось до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Приємно, що студенти усвідомлюють це також, про що говорить значна кількість присутніх учасників на таких заходах.

8 грудня пройшов черговий онлайн майстер-клас підготовки до ЗНО з української мови від викладача вищої категорії Гінкевич Оксани Валентинівни.

Майстер-клас проведений з метою презентувати розроблені файли з правилами і тестами ЗНО минулих років з української мови, як інструмент для успішного засвоєння студентами, показу практичного застосування і результатів впровадження на практиці.

Чекаємо нових зустрічей! Маємо ще багато цікавих заходів та кейсів!