Лис

Онлайн-тренінг «Шляхи вирішення сімейних конфліктів»

29 жовтня 2020 року для студентів-магістрів факультету іноземної філології волонтером Центру психологічної служби університету Яковенко Наталією було проведено онлайн-тренінг на тему «Шляхи вирішення сімейних конфліктів».

Мета заходу – підготовка студентів до сімейного життя, профілактика домашнього насильства, інформування про технологію вирішення конфліктних ситуацій.

Тренінг мав динамічний характер, тренером підтримувався баланс між інформаційними повідомленнями та практичними вправами. Були використані технічні засоби (відео, аудіо) для перегляду відеофрагментів профілактично-інформаційного змісту. Аудиторія була активною та відвертою, учасники знайомили зі своїм досвідом, концепціями щодо кохання, дружби, сім’ї.

В ході заходу учасники обговорювали актуальні життєві ситуації, ставили питання про речі, які їх цікавлять.