Лис

Онлайн-тренінг «Ораторське мистецтво»

13 листопада 2020 року відбувся онлайн-тренінг «Ораторське мистецтво» для студентів 217, 417, 517 груп спеціальності «Психологія» та 468 групи спеціальності «Історія та право» факультету педагогіки та психології та 597 групи спеціальності «Соціальна робота» факультету педагогічної та соціальної освіти. Тренером виступила студентка 4 курсу Німченко Вікторія.

Досягнення успіху в житті пов’язано з умінням взаємодіяти з оточуючими, займати активну життєву позицію.

Чим яскравіше наша мова, тим цікавіше людям з нами, тим ширше і якісніше наше оточення.

Під час заняття студенти дізналися секрети яскравої, ефективної самопрезентації, навчалися чітко та впевнено говорити за допомогою скоромовок, освоїли прийоми невербального спілкування.

Дане тренінгове заняття направило учасників на опрацювання свого внутрішнього потенціалу для виступів та відкрило шлях до ефективної взаємодії з людьми. Дякуємо усім за активність та доброзичливу атмосферу. До нових зустрічей!