Лис

Семінар-тренінг «Патріотичне виховання через самопізнання. З Україною в серці»

13 листопада 2020 року у Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського на ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Патріотичне виховання особистості в умовах сучасного освітнього простору: досвід, тенденції та проблеми» було проведено керівником Центру психологічної служби університету Гульковою Д. С. семінар-тренінг (онлайн) з теми «Патріотичне виховання через самопізнання. З Україною в серці».

Найважливішим пріоритетом національно-патріотичного виховання є формування ціннісного ставлення особистості до українського народу, Батьківщини, держави, нації.

Мета патріотичного виховання конкретизується через систему таких виховних завдань:
– утвердження в свідомості і почуттях особистості патріотичних цінностей, переконань і поваги до культурного та історичного минулого України;
– усвідомлення взаємозв’язку між індивідуальною свободою, правами людини та її патріотичною відповідальністю;
– формування толерантного ставлення до інших народів, культур і традицій;
– утвердження гуманістичної моральності як базової основи громадянського суспільства;
– культивування кращих рис української ментальності – працелюбності, свободи, справедливості, доброти, чесності, дбайливе ставлення до природи;
– формування мовленнєвої культури;

Дякуємо організаторам та учасникам за активну участь у конференції та за новий досвід.