Лис
2020

12-13 листопада 2020 року на базі Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського була проведена ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція в режимі онлайн з теми «Патріотичне виховання особистості в умовах сучасного освітнього простору: досвід, тенденції та проблеми». Учасники конференції (студенти та викладачі університету) активно приймали участь у заході. Піднімалася досить актуальна тема патріотизму, дослідження щодо тенденцій розвитку патріотичного виховання. Учасники ділилися власним досвідом, задавали питання спікерам, висловлювали свої думки та побажання.