Лис

Практичне онлайн-заняття «Емоційно-вольова сфера особистості»

За запитом Шапошникової Ю. Г. (кандидата психологічних наук, доцента) 12 листопада 2020 року зі студентами 108 групи спеціальності «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта» факультету педагогічної та соціальної освіти було проведено практичне онлайн-заняття на тему «Емоційно-вольова сфера особистості».

Тренерами виступили керівник Центру психологічної служби університету Дар’я Сергіївна Гулькова та практикантка 4 курсу Наталія Яковенко.

Мета заняття:
– Конструктивна робота з власними і чужими віруваннями. «Скажи мені, у що ти віриш, і я скажу тобі, що ти мучишся»;
– Основи позитивного світосприйняття: «вичерпувати плюси!»;
– позитивні та негативні вольові якості.

Під час роботи студенти освоїли ефективні техніки управління своїми емоційними станами, розвинути навички швидкого і точного «читання» емоційних повідомлень за допомогою картинок емоційних станів та розширили палітру власних емоцій.

На практиці за допомогою метафоричних асоціативних карт підвищити власну стійкість до сприйняття стресових, емоційно важких ситуацій.

Студенти були дуже активними, чітко відповідали на запитання тренерів та викладача, ділилися власним досвідом та своїми спостереженнями.