Лис
2020

Онлайн майстер-клас з арт-терапії «Використагня арт-терапевтичних технік в психології»

9 листопада 2020 року відбувся онлайн майстер-клас з арт-терапії «Використагня арт-терапевтичних технік в психології», у якому взяли участь студенти 1, 4 та 5 курсів спеціальності «Психологія» факультету педагогіки та психології.

Захід провели керівник Центру психологічної служби університету Дар’я Сергіївна Гулькова та практикантка 4 курсу спеціальності «Психологія» факультету педагогіки та психології Вікторія Німченко.

Мета проведення майстер-класу ¾ популяризація арт-терапії у повсякденному житті студентів, внутрішнє розкриття, створення прекрасного через мистецтво, яке зближує людей, розвиває комунікативні властивості характеру.

Присутні на заході дізналися про історію виникнення та розвиток арт-терапії, а також познайомилися з одним із її видів – казкотерапією.

Учасники заходу не тільки познайомилися з видами арт-терапії, але і дізналися багато нового про самих себе, свої почуття, внутрішні конфлікти та глибинні бажання завдяки тесту-візуалізації «Казкова подорож».