Лис
2020

Онлайн майстер-клас з теми «Методи сучасної психології та техніки в групових тренінгах»

10 листопада 2020 року відбувся онлайн майстер-клас з теми «Методи сучасної психології та техніки в групових тренінгах», у якому взяли участь студенти 107 групи спеціальності «Психологія» факультету педагогіки та психології.

Захід провели керівник Центру психологічної служби університету Дар’я Сергіївна Гулькова та практикантка 4 курсу Наталія Яковенко.

На занятті були розглянуті основні методи сучасної психології, їх переваги та недоліки.

Також тренерами були запропоновані методика та вправи, що дають можливість розрізняти ці різновиди методів сучасної психології.

Студенти приймали активну участь, були зацікавлені у занятті.