logo
Миколаївський національний
університет імені
В. О. Сухомлинського


838 ДЕНЬ ВІЙНИ


05
Лис
2020

Онлайн-заняття «Інтервізія та супервізія. Від теорії до практики»

     3 листопада 2020 року для студентів-психологів 107 групи факультету педагогіки та психології було проведено онлайн-заняття з теми «Інтервізія та супервізія. Від теорії до практики».

     Тренером виступила керівник Центру психологічної служби Д. С. Гулькова та волонтер Центру психологічної служби Єлизавета Ткаченко.

     Дуже ефективною формою підвищення кваліфікації психолога-консультанта є індивідуальна та групова супервізія, а також інтервізія – вид групової супервізії, де суб’єктом аналізу виступають самі учасники групи (щось на зразок «груп рівних»). Супервізія є обов’язковою ланкою професійної підготовки консультантів та психотерапевтів згідно європейських стандартів.

     Під час супервізійного заняття учасники робили наголос не лише на методичній стороні справи та професійних навичках консультанта, а й на його особистісних складнощах, на особливостях взаємостосунків між психологом та клієнтом.

     На занятті розглядалися основні напрямки в психології та більш детально вивчений напрямок клієнтцентрованої терапії К. Роджерса.

     Також студенти мали можливість проаналізувати ситуації, з якими можуть зіткнутися під час власної консультаційної роботи.

     Заняття студентам сподобалось, учасники активно приймали участь, висловлювали свої думки та ділилися власним професійним досвідом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

*