Гру
2020

Продуктивний карантин. Проектуємо, працюємо, розвиваємось, творимо й досліджуємо в сфері технічної галузі!!!

20-21 листопада 2020 року відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Потенційні шляхи розвитку науки», м. Вінниця, Україна.

Метою проведення конференції є всестороннє обговорення та пошук рішень актуальних проблем сучасної науки, встановлення контактів між молодими вченими різних країн, обмін дослідницьким досвідом та публікація результатів наукових досліджень

Участь у конференції прийняв і студент четвертого курсу спеціальності «Комп’ютерна інженерія» Відокремленого структурного підрозділу «Фахового коледжу Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського» АНТОН ШУБІН (науковий керівник – НАДІЯ ВАЛЕРІЇВНА БОЖКО, заступник директора з навчальної роботи, викладач вищої категорії, викладач-методист) де презентував власне дослідження на тему: «Розробка проєкту автоматизації моніторингу та управління парковками» у секції «Технічні науки».

Бажаємо Антону та його наставнику творчого натхнення, нових звершень та успішного захисту дипломного проєкту!