Гру
2020

Краєзнавча онлайн-вікторина з англійської мови «Do you know London’s places of inrest?»

16 грудня 2020 року у Відокремленому структурному підрозділі «Фаховому коледжі Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського» студенти перших курсів змагалися у запеклій боротьбі за перше місце у краєзнавчій онлайн-вікторині з англійської мови «Do you know London’s places of inrest?» під керівництвом викладача англійської мови коледжу – Левицької Вікторії Сергіївни.

Мета вікторини – удосконалити навчальний матеріал у неформальній обстановці, розвивати навички усного ситуативного мовлення, підвищувати інтерес студентів до вивчення англійської мови та активізувати навички колективної роботи.

У вікторині брали участь команди 1 курсу спеціальності «Право», «Соціальна робота», «Комп’ютерна інженерія» та «Прикладна математика».

Тож, маємо такі результати:
     ІІІ місце зайняла група 125, спеціальність «Соціальна робота», із результатом 11 балів.
     Учасники: Роксолана Заверуха, Аліна Редколес, Вероніка Король.
     ІІ місце – 115 група, спеціальність «Право», із результатом 15 балів.
     Учасники: Валерія Мужила, Владислав Стренада, Сніжана Голуб.
     І місце – 155, 165 групи, спеціальності «Комп’ютерна інженерія» та «Прикладна математика», які отримали 37 балів!!!
     Учасники: Микола Невмержицький, Денис Гончарук, Станіслав Буберенко, Станіслав Васильєв, Марія Волинська.

Вітаємо всіх учасників! Ви показали чудовий результат і прекрасний рівень володіння англійською мовою! Чекаємо наступних конкурсів і ваших перемог! Ви – найкращі!