Гру

Фестиваль цікавої науки Online

Традиційно в грудні, напередодні Дня Святого Миколая, кафедра фізики та математики механіко-математичного факультету Миколаївського національного університету ім. В. О. Сухомлинського радо зустрічає молодих дослідників. Цього року команда проєкту «Молодіжна хвиля» спільно з управлінням молодіжної політики Миколаївської міської ради (партнер проєкту) провели конкурс «Цікава наука online». Учасники надсилали відео своїх експериментів протягом місяця. Переможці фестивалю «Цікава наука online» визначалися як членами журі, так і незалежними експертами по вподобанням на сторінках Фейсбук та Інстаграм. На фестивалі започатковано номінації для учасників переможців: кращий дослідник, науковець, експериментатор, майбутній науковець та vivat наука. 14-18 грудня 2020 року команда проєкту спільно із партнерами та представниками шкіл-проєктів, із дотриманням протиепідемічних заходів, провела тиждень Святого Миколая на якому було нагороджено 65 переможців.

Переможець в номінації «За кращу творчу ідею» – ЗЗСО №61.

Переможець в номінації «За розвиток STEM-освіти» – ЗЗСО №51.

Переможець в номінації «Проєкт-супутник» ЗЗСО – №31.

Крім цього переможцями в різних номінаціях стали учні ЗЗСО №21, гімназії №4, економічного ліцею №2, ЗЗСО №17, ЗЗСО №22, ЗЗСО №3, Трикратського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Чорноморського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Мостівського НВК, Іванівської філії імені І. Рачкова Куцурубського ЗЗСО імені Т. Г. Шевченка.

Володарем кубка мера в 2020 році став здобувач вищої освіти спеціальності «Середня освіта. Математика» механіко-математичного факультету Давид Токар.

Щиро вітаємо переможців, бажаємо їм натхнення та успіхів в подальших звершеннях, нових творчих ідей та реалізації найсміливіших планів.

Прес-центр кафедри фізики та математики