Лис

Тренінг як форма інтерактивної роботи

17 листопада 2020 року для студентів 1-3 курсів факультету педагогіки та психології був проведений практичне заняття онлайн з теми «Тренінг як форма інтерактивної роботи».

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби Дар’я Сергіївна Гулькова.

На занятті ми розглядали такі питання як:

1.Особливості соціально-психологічного тренінгу (СПТ) порівняно з іншими методами практичної психології.

2. Когнітивний, емоційний та поведінковий аспекти маніпулятивного впливу на особистість упродовж тренінгу.

3. Методи соціально-психологічного впливу:

3.1. Методи дискусії: біографічні, тематичні, інтерактивні.

3.2. Характеристика різних видів ігор, які застосовують у практиці соціально-психологічного тренінгу:

3.3. Методи посилення та послаблення динаміки групи. Вправи, що впливають на динамічний аспект існування групи.

3.4. Методи, засновані на невербальній активності.

3.5. Методи психодіагностики учасників СПТ.

Учасники активно приймали участь, ділилися власним досвідом та своїми враженнями від тренінгового заняття.