789 ДЕНЬ ВІЙНИ

12
Жов
2015

Знай наших! Збірна МНУ імені В. О. Сухомлинського посіла почесне І місце в змаганні з шахів!

9 жовтня 2015 року в Миколаївській обласній ДЮСШ «Обласний шахово-шашковий клуб» імені М. В. Шелеста відбулися змагання з шахів у заліку XIV обласних Спортивних ігор серед студентів вищих навчальних закладів (І група).

Збірна МНУ імені В. О. Сухомлинського посіла почесне І місце, на ІІ місці – ЧДУ імені П. Могили, ІІІ – НУК імені адмірала Макарова, ІV – Миколаївський національний аграрний університет.

До складу команди ввійшли: Іваненко Ольга ( факультет педагогіки та психології,617 група), Енгель Аліна (механіко-математичний факультет, 712 група), Бордовський Володимир (інститут історії, політології та права, 514 група), Волков Артем (механіко-математичний факультет, 362 група), Соколенко Василь (механіко-математичний факультет, 712 група). Тренер – голова спортивного клубу Архипов В. В.

Ми вітаємо наших переможців і бажаємо ще більшої наснаги, терпіння та наполегливості задля завоювання нових олімпійських вершин в ім’я України!