Січ

Вітання ректора з Днем Соборності України

Шановні колеги, співробітники та студенти! Щиро вітаю вас із Днем Соборності України!

Свого часу, а саме 22 січня 1919 року, було проголошено Акт Злуки – об’єднання східних і західних українських земель у єдину Соборну українську державу. Тоді нашому народу реалізувати бажаного не вдалося, однак ця подія стала яскравим виявом їх прагнення до національної єдності. Державна незалежність України була відновлена лише 24 серпня 1991 року.

Впевнений, що не зважаючи на всі труднощі, які випали на долю нашої країни, лише в єдності наших спільних дій та соборності душ вдасться досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної, істинно незалежної європейської держави, якою пишатимуться нащадки.

Нехай розум, воля і любов до рідної землі згуртовують нас. Зі святом вас, шановні! З Днем Соборності!

Із повагою ректор
Валерій Будак