logo
Миколаївський національний
університет імені
В. О. Сухомлинського


573 ДЕНЬ ВІЙНИ


26
Січ
2021

Психологічний тренінг «СТОП/СТРЕС»

     Сьогодні, 25 січня 2021 року у Відокремленому структурному підрозділі «Фаховому коледжі Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського» відбулась онлайн-бесіда з елементами тренінгу на тему: «Профілактика стресу» під керівництвом Анастасії Михайлівни Войтовської. Особливим гостем та експертом даного заходу була Ольга Михайлівна Гаврилюк, практичний психолог, справжній професіонал та висококваліфікований спеціаліст своєї справи. Вона пояснила, що стрес є причиною чи не 90% всіх захворювань. Він послаблює імунітет, порушує роботу всіх систем організму, у стані стресу відбувається порушення обмінних процесів. Відбувається зміна ваги тощо. Стрес просто «спалює» тіло зсередини. Все це згубно впливає на психологічний та фізичний стан людини. У стані стресу також виникають тривожність, депресія, неврози, емоційна нестійкість та зміни настрою або, навпаки, перезбудження, агресивність, безсоння, підвищена стомлюваність та інше. Поряд з цим, стрес також слід розглядати, як захисну реакцію організму на зовнішні впливи, адже організм за допомогою стресового реагування мобілізує себе на самозахист, а також  на пристосування до нової ситуації, адаптацію до неї.

     Студенти мали змогу отримати корисні рекомендації щодо профілактики стресу та збереження свого психічного здоров’я, отримали інформацію, як правильно прислухатися до свого організму і як розшифрувати сигнали, які він нам надсилає і як саме використовувати цю інформацію.

     Також студенти отримали інформацію, куди можна звернутись для отримання психологічної допомоги. Загалом захід був дуже цікавий, корисний та інформативний.

     Дуже дякуємо, Ольго Михайлівно, за Ваш професіоналізм та можливість отримати нові знання!

     Більш детально можна ознайомитися із методиками подолання стресових настроїв на сторінці інстаграм Ольги Михайлівни https://instagram.com/detskiy_psiholog_olga_havriluk?igshid=t4b8mkfxgxy4

     Долайте стресові ситуації правильно і вчасно! Будьте спокійними і здоровими!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

*