Січ

Українська революція 1917-1921: регіональний вимір

26 січня 2021 року студенти та викладачі Відокремленого структурного підрозділу «Фахового коледжу Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського» під керівництвом директорки коледжу, кандидата політичних наук О.О. Царенко взяли участь у онлайн-презентації Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки виставки інформаційних плакатів «Українська революція 1917-1921: регіональний вимір», присвяченої Дню Соборності України. Експозиція, що підготовлена Українським інститутом національної пам’яті спільно з Інститутом історії України НАН України та Державною архівною службою України, розкриває основні аспекти громадянської активності українців під час революційних подій 1917-1921 рр.

Увазі учасників онлайн-заходу працівниками бібліотеки було запропоновано змістовну та цікаву лекцію, яка супроводжувалася презентаційною демонстрацією документів Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України, Центрального державного кінофотофоноархіву України, матеріалів з особистих архівів істориків-науковців.

Дякуємо за запрошення та професійне висвітлення надзвичайно актуальної проблематики! До нових зустрічей!