Жов

Відкриття нової виставки в художній галереї «Арт-хол»

8 жовтня 2015 року в художній галереї «Арт-хол» МНУ імені В. О. Сухомлинського відбулася виставка художніх творів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва викладачів кафедри дизайну Відокремленого підрозділу «Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв».

З вітальним словом до присутніх звернувся проректор з наукової роботи, професор Ситченко А. Л., нагородивши грамотою колектив викладачів кафедри дизайну.

Майстри наголосили, що роботи виконані у різних техніках і жанрах образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, що в у комплексі створюють відчуття різнобарвної та фактурної палітри.

Детальніше: ВИСТАВКА ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ

DSC_0170 (1)