Жов

Про присвоєння вченого звання доцента та професора

Відповідно до Порядку присвоєння вченого звання професора і доцента, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 27 грудня 2008 р. № 1149, та на підставі рішень атестаційної колегії Міністерства (протокол № 4 від 29 вересня 2015 року) присвоєно вчене звання професора Іванцовій Наталі Борисівні (кафедра теоретичної та прикладної психології), Трифоновій Олені Сергіївні (кафедра теорії і методики дошкільної освіти) та доцента Ворчаковій Ірині Євгенівні (кафедра політології), Гузію Сергію Сергійовичу (кафедра фізики), Корнєвій Наталі Анатоліївні (кафедра німецької філології), Крайніку Роману Миколайовичу (кафедра історії України), Парфентьєвій Ірині Петрівні (кафедра музичного мистецтва), Погорєлову Анатолію Анатолійовичу (кафедра історіографії, джерелознавства та спеціальних історичних дисциплін), Стріхар Оксані Іванівні (кафедра музичного мистецтва), Хайрулліній Юлії Олександрівні (кафедра філософії).

Прес-центр університету