Лют

«ІГРИ ІНТЕЛЕКТУ»

01.02.2021 року для студентів і викладачів Відокремленого структурного підрозділу «Фахового коледжу Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського» Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва провела пізнавальний захід для ерудитів «Ігри інтелекту». Модератор заходу, завідувач відділу соціокультурної діяльності молоді, Андрій Алієв підготував цікаву добірку питань, які стосувалися різних сфер життя. Ми всі мали змогу випробувати свої розумові здібності в такому незвичному та креативному форматі.

Щиро вдячні за систематичну плідну співпрацю Миколаївській обласній бібліотеці для юнацтва. Чекаємо нових цікавинок від вас!