Лют

Зустріч із випускниками шкіл міста Миколаєва

З метою популяризації спеціальностей, за якими готують фахівців на механіко-математичному факультеті, 2 лютого було організовано та проведено профорієнтаційну зустріч із випускниками шкіл міста Миколаєва у дистанційному форматі з використанням цифрової платформи Zoom. На заході були присутні учні випускних класів закладів загальної середньої освіти №7, № 10, №15, №31, №6 та № 61 міста.

У ході спілкування декан механіко-математичного факультету Гуріна О.В. ознайомила слухачів із перспективами навчання на факультеті та особливостями вступної кампанії 2021 року. Представники від кафедр презентували спеціальності, за якими здійснюється набір, надали детальну інформацію про перспективи навчання та умови вступу, а також відповіді на запитання, які цікавили майбутніх вступників. Дякуємо за сприяння педагогічним колективам шкіл та сподіваємося на подальшу співпрацю, а випускників охоче приймемо до лав студентів нашого факультету.