Жов
2015

Привітання ректора Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського із Днем захисника України, Днем українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці

Шановні викладачі, співробітники, студенти та випускники, які знаходяться на варті миру та злагоди України! Звертаюся до Вас з нагоди святкування Дня захисника України, який ми відзначаємо на велике християнське і козацьке свято – День Покрови Пресвятої Богородиці!

У сивій давнині ще січовики-запорожці зробили своїм військовим святом Покрову Пресвятої Богородиці. Відтоді кожне покоління українців, борців за її незалежність та свободу відзначали його як день козацької слави та звитяги.

Нехай завжди Вас супроводжує щаслива зоря удачі, Боже благословення, а у Вашому домі панують любов, злагода та добробут.

Міцного здоров’я Вам, успіхів та надійного тилу! Хай вічно живе Україна!

З повагою та

найкращими побажаннями ректор Будак В. Д.