Лют

Ukraine In My Heart

10 лютого 2021 року тиждень англійської мови у Відокремленому структурному підрозділі «Фаховому коледжі Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського» продовжила практикантка V курсу Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського КАРИНА ГУЛЯМОВА, під керівництвом викладача англійської мови коледжу ВІКТОРІЇ СЕРГІЇВНИ ЛЕВИЦЬКОЇ цікавим та пізнавальним онлайн-заходом «Ukraine In My Heart».

На заході були присутні студенти другого та третього курсів коледжу. Спочатку студенти ознайомилися із темою і розповіли те, що вони знають про нашу країну. Під час брейн-рингу команди по черзі відповідали на питання, які стосувалися відомих фактів України. Наприкінці кожен учасник висловив свою думку щодо патріотизму і поваги до Батьківщини.

Учасники заходу проявили високу пізнавальну активність і продемонстрували свою ерудицію і обізнаність з даної теми.
За підрахунками (7-7) студенти обох курсів зайняли перше місце. Перемогла дружба! А всі учасники брейн-рингу отримали гарний настрій та посмішку на обличчях!

Далі буде… Тиждень англійської мови триває!