Лют

Круглий онлайн-стіл «Про роль жінок та дівчат в науці»

До Міжнародного дня жінок та дівчат у науці у Відокремленому структурному підрозділі «Фаховому коледжі Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського» було проведено тематичний круглий стіл.

Зі вступним словом про роль жінок та дівчат у розвитку вітчизняної та зарубіжної науки до присутніх звернулася директорка коледжу, кандидат політичних наук Олена Олексіївна Царенко.

Про історію Міжнародного дня жінок та дівчат у науці виступила з презентацією студентка ІІІ курсу спеціальності «Право» Катерина Демченко.

Роль видатних жінок-науковиць світу розкрила у своєму виступі з презентацією студентка ІІІ курсу спеціальності «Прикладна математика» Анна Бондаренко.

Своїм досвідом на теренах науки поділилися гості круглого столу:

– Ольга Дмитрівна Мхитарян, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри української мови та літератури Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського;

– Катерина Теодосіївна Кузьма, кандидат технічних наук, старший викладач кафедри інформаційних технологій механіко-математичного факультету Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського;

– Ірина Миколаївна Дмитрук, кандидат юридичних наук, доцент кафедри морського та господарського права Факультету морського права НУК імені Адмірала Макарова;

– Ольга Анатоліївна Купчишина, начальниця Центральної ДПІ Головного управління ДПС у Миколаївській області.
Про свої наукові інтереси та здобутки розповіли викладачки коледжу:

– Надія Валеріївна Божко, викладач вищої категорії, викладач-методист, заступник директорки коледжу з навчальної роботи;

– Оксана Валентинівна Гінкевич, кандидат педагогічних наук, викладач вищої категорії, заступник директорки коледжу з виховної роботи;

– Юлія Леонідівна Русецька, викладач вищої категорії правових дисциплін коледжу.

Щиро дякуємо всім учасникам за цікаву зустріч та жваву дискусію! Працюємо й надалі задля розвитку нашої науки! До наступних зустрічей, друзі!