Лют

З Міжнародним днем рідної мови!

Кафедра української мови і літератури філологічного факультету МНУ імені В. О. Сухомлинського щиро вітає всю університетську спільноту з Міжнародним днем рідної мови! До наших привітань долучилися відомі українці, серед яких народна артистка України Ольга Сумська, лідерка гурту «ONUKA», співачка Марія Яремчук, спортсмен Жан Беленюк, журналіст і ведучий Костянтин Грубич, переможниця шоу «МастерШеф» Ольга Мартиновська!
     У святковому онлайн-проєкті кафедри взяли участь представники різних народностей із Південної Кореї, Болгарії, Індонезії, Індії, Швеції, Ефіопії, а також студенти, учні загальноосвітніх шкіл та гімназій не лише міста Миколаєва, а й Києва, Одеси, Южноукраїнська.
     Запрошуємо переглянути всі відеопривітання на сторінці кафедри української мови і літератури у фейсбуці або за хештегом #деньрідноїмови_з_МНУ (модератори заходу – викладачі І.А. Корнієнко, В.М. Баденкова).
1. Привітання Жана Беленюка – українського борця у греко-римській боротьбі, багаторазового чемпіона світу і Європи, срібного призера Олімпійських ігор, чемпіона і срібного призера Європейських ігор, бронзового призера Універсіади, Заслуженого майстра спорту України, Народного депутату України.

2. Привітання Ольги Сумської – народної артистки України, лауреатки премії України імені Тараса Шевченка, відомої акторки та телеведучої.

3. Привітання Наталії Жижченко – фронтвумен електро-фольк музичного гурту «ONUKA».