Жов

Святковий концерт до Дня захисника України

13 жовтня 2015 року в стінах університету відбувся концерт із нагоди святкування Дня захисника України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці, який розпочався патріотичним флеш-мобом.

З вітальним словом звернувся проректор з науково-педагогічної роботи, професор Ситченко А. Л., наголосивши, що єдність народу стане запорукою її незалежності та суверенності. Анатолій Люціанович нагородив грамотами викладачів та співробітників університету за участь у зоні бойових дій, а також волонтерів – за допомогу воїнам.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів. До студентів та викладачів звернувся захисник України, воїн АТО, випускник кафедри військової підготовки МНУ імені В. О. Сухомлинського 2010 року, старший лейтенант Андрєєв Віталій Олександрович.

Заступник завідувача кафедри військової підготовки з виховної роботи, полковник запасу Василенко С. М. нагородив грамотою випускників університету, воїнів Андрєєва В. О. та Гриба І. А.

Студенти творчого центру «Естетика» виконали музичні композиції та танцювальні «па» з нагоди свята.

Прес-центр університету