Лют
2021

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

Викладачі кафедри української мови і літератури продовжують активну профорієнтаційну роботу зі старшокласниками м. Миколаєва та області.

Так, 11-12 лютого в Обласному Будинку художньої творчості проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Зауважимо, що цьогоріч захід уперше організовано не лише онлайн, а й в оновленому форматі: І день – постерний захист, ІІ день – наукова конференція. Більшість учасників ці зміни сприйняли схвально, указавши перевагами такої роботи як можливості для реалізації власного творчого потенціалу, так і комфортні умови щодо ведення наукової дискусії. Тож журі секцій «Українська література» та «Зарубіжна література» (голова – д. пед. н., проф. Гладишев В. В., члени – к. пед. н., ст. викл. Мхитарян О. Д., викл. Дудкіна О. О.), намагаючись бути максимально об’єктивним, зі щирим професійним інтересом оцінювало перші наукові здобутки вихованців літературознавчого гуртка.

Ймовірними переможцями цього етапу конкурсу вже можна назвати такі дослідження: «Топонімічна складова поетичних творів Тараса Шевченка» Авер‘янової Лаури (Миколаївська гімназія 2), «Концептосфера роману Наталки Сняданко «Гербарій коханців» як вияв жанрових особливостей чикліту» Вишневської Альбіни (Перша українська гімназія ім. Миколи Аркаса), «Особливості інтерпретації мотиву двійництва у творах О. Уайльда» Погосової Ніни (СЗОШ 22 м. Миколаєва), «Особливості розкриття екзистенційних мотивів у прозі Франсуази Саган» Брагар Агастасії (СЗОШ 22 м. Миколаєва).

Сердечно вітаємо юних літературознавців та чекаємо на їхні нові творчі злети!